Sakal Bakım ihtiyaçlarını karşılayan e-ticaret platformu tarafından organize edilen Sakal yarışması sona erdi. Jüri üyelerinden en fazla oyu alan Şanlıurfalı Yusuf Kaya, Türkiye’nin en tarz sakalı olarak birinci oldu.

Sakal Bakım ihtiyaçlarını karşılayan e-ticaret platformu tarafından organize edilen Sakal yarışması sona erdi. Jüri üyelerinden en fazla oyu alan Şanlıurfalı Yusuf Kaya, Türkiye’nin en tarz sakalı olarak birinci oldu.

Gün geçmiyor ki ilgin yarışmalar organize edilmesin. Son olarak bir e-ticaret firmasının organizasyonunda “Sakal Star Türkiye” adı altında Türkiye’nin en tarz sakalının bulunması için bir yarışma düzenlendi. Yarışmaya oldukça yoğun bir talep geldi. Covid 19 salgını sebebiyle pandemi kuralları göz önünde bulunduruldu ve yarışmaya katılım sosyal medya üzerinden canlı yayın usulü ile yapıldı.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen "Sakal Star Türkiye" yarışmasını kazanan en tarz sakal açıklandı. Şanlıurfa’dan yarışmaya katılan Yusuf Kaya jüri üyelerinin oylarıyla Türkiye’nin en tarz sakalına sahip isim olarak birincilik ödülüne layık görüldü.

EMDR Terapisi ile Geçmişin Acıları Silinir mi? EMDR Terapisi ile Geçmişin Acıları Silinir mi?

Ünlü kuaför Özcan Tekcan’ın yanı sıra dijital medya danışmanı ve yazar Oğuzhan Saruhan ve 2016 İsveç sakal yarışması şampiyonu Mehmet Gökcek'in jüri üyeleri arasında bulunduğu "Sakal Star Türkiye" yarışmasının kazananları açıklandı. Pandemi süreci dolayısıyla Youtube üzerinden canlı gerçekleştirilen yarışmanın birincisi Şanlıurfa’dan yarışmaya katılan Yusuf Kaya oldu. Jüri üyelerinin oylarıyla Türkiye’nin en tarz sakalına sahip isim olarak seçilen Yusuf Kaya, yarışma kapsamında 5.000 TL para ödülünü ve 1.000 TL değerinde Sakalbaba.com’da kullanabileceği hediye çekini almaya hak kazandı.

İkincilik ödülü Ankara, üçüncülük ödülü Antalya’ya gitti

Sakal bakımıyla ilgili tüm ihtiyaçları karşılayan e-ticaret platformu Sakalbaba.com tarafından organize edilen yarışmanın ikincisi, Ankara’dan Arkın Üren, üçüncüsü ise Antalya’dan yarışma katılan Yusuf Şahin oldu. Ankara’dan yarışmaya katılan Ahmet Oruç Çevirgen ise Onur Ödülü’ne layık görüldü. Yarışmanın ikinci en tarz ve trend sakal sahibine 2.500 TL para ödülü + 750 TL değerinde Sakalbaba.com’da kullanabileceği hediye çeki, üçüncüsüne 1.500 TL para ödülü + 500 TL değerinde Sakalbaba.com’da kullanabileceği hediye çeki sunuldu. Onur Ödülü’nü kazanan isim ise, Sakalbaba.com’da kullanabileceği 1.000 TL değerindeki hediye çekinin sahibi oldu.