Havaların ısınması ile birlikte turizm sektörü canlanmaya başladı. Turizm sezonunun açılması ile birlikte ise tatil bölgelerinde oteller müşterileri için birbirinden özel ve güzel tatil fırsatları hazırladılar. İşte turizm sezonu ile birlikte müşterilerine birbirinden güzel fırsatlar sunan Gloria Golf Resort, bazı özellikleri;

Havaların ısınması ile birlikte turizm sektörü canlanmaya başladı. Turizm sezonunun açılması ile birlikte ise tatil bölgelerinde oteller müşterileri için birbirinden özel ve güzel tatil fırsatları hazırladılar.

Tatil sezonu ile birlikte pandemi kapsamında tüm tedbirlerini alan oteller, şimdi müşterilerini beklemeye başladılar.

Siz değerli okuyucularımız için zaman zaman tatil bölgelerinde bulunan otellerin özellikleri ve sizler için hazırladıkları tatil paketleri ile ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

İşte turizm sezonu ile birlikte müşterilerine birbirinden güzel fırsatlar sunan Gloria Golf Resort, bazı özellikleri;

Göz alıcı doğası, eşsiz Akdeniz iklimi, mavi bayraklı plajı, 8 farklı restoranı ile dünya mutfağının en özel lezzetlerini sunan ve eğlenceli alanlarıyla sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirmenizi sağlayan Gloria Golf Resort bu yaz tatilinde yine gönülleri fethediyor.

Türkiye’nin doğa dostu otellerinden Gloria Golf Resort, yüksek hizmet kalitesi ile hayalleri kurulan yaz tatilini gerçeğe dönüştürüyor. Her tarza uygun konseptteki lüks ve seçkin odaları, ultra lüks villaları, golf tutkusunun keşfedildiği büyük golf sahasıyla birlikte spor dostu ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Türk mutfağının geleneksel tatlarıyla birlikte Uzakdoğu, İtalyan, İspanyol ve dünya mutfağının en özel tatları ile her damak zevkine uygun yeme içme alternatifleri sunan Gloria Golf Resort; yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, aqua park ve kendine özel plajı ile suyun tadını çıkartmak isteyenlere de farklı öneriler sunuyor.

Deniz, güneş ve kumun dışında tatil aslında bedenen ve ruhen dinlenmek için en uygun zaman dilimi. Bütün bir senenin yorgunluğu için Gloria Golf Resort; zihin, beden ve ruh arasındaki dengeyi sağlayabilmek adına misafirlerini gerçek spa deneyimine de davet ediyor. Söz konusu tatil deneyiminde çıtayı üst seviyelere taşıyan otel, hoş kokulu dokunuşlar ile rahatlatıcı bir masaj keyfiyle konforlu bir tatili deneyimi için start veriyor.

Gençleştirme ve toparlama, göz çevresi, hassas cilt, kırışıklık önleyici yaşlanma karşıtı ve yoğun nem gibi bakımları ile iyi bir tatilin hakkını vermek isteyenler kendilerine en uygun bakımlar ile tazelenmeye devam ediyor. Aşırı sıcak, tuzlu su ve terlemeye bağlı olarak kaybedilen su yoğun terapili bakımlara yerine geliyor ve nem dengesi sağlanıyor.

En az yetişkinler kadar çocuklar da iyi bir tatili hak ediyor. Gloria Golf Resort, tatile çıkan çocukları unutmuyor. Yaş sınırlaması olmadan her çocuğun keyifle vakit geçirebileceği şekilde eğitici oyunlarla donatılan Gogi Kids Club çocuklara tatilde eşlik ediyor.

Dondurma Yerken Bunlara Dikkat Edin Dondurma Yerken Bunlara Dikkat Edin