Yeni Nesil CRM ve BPM yazılımlarıyla bulut altyapısında “low-code” kurumsal çözümlerin mimarı olan Next4biz, İstanbul Kültür Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ile imzaladığı işbirliği anlaşması kapsamında yapay öğrenme ve ilgili alanlarda ortak çalışmalar ve projeler gerçekleştirecek.  

Tat Gıda, "Tat Hazır Tabak" ürün ailesi ile hazır yemek portföyünü büyütüyor Tat Gıda, "Tat Hazır Tabak" ürün ailesi ile hazır yemek portföyünü büyütüyor

Yeni Nesil CRM ve BPM yazılımlarıyla bulut altyapısında “low-code” kurumsal çözümlerin mimarı olan Next4biz, İstanbul Kültür Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ile imzaladığı işbirliği anlaşması kapsamında yapay öğrenme ve ilgili alanlarda ortak çalışmalar ve projeler gerçekleştirecek.  

Bu kapsamda yapılan çalışmaların, sanayi-akademi işbirliği açısından da örnek teşkil edecek nitelikte olduğunu belirten Next4biz AR-GE Merkezi Yöneticisi Kamil Tuğcu “AR-GE Merkezinde yürütülen; dijital pazarlama ve satış, müşteri hizmetleri ve iş süreçleri yönetimi alanındaki projelerimiz, Next4biz ürün ailesine her versiyonda yenilikçi özellik ve işlevler kazandırıyor. Yapay zeka ve makine öğrenmesi alanında bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ile omni-channel bildirim yönetiminde otomatik olarak bildirimleri sınıflandıran, bildirim konusuna uygun süreçleri başlatan ve müşteri taleplerini yanıtlayan araçlar geliştirdik. Bu araçlar finans, e-ticaret, perakende gibi sektörlerde lider kurumsal müşterilerimiz tarafından yüksek başarım oranları ile kullanılmaktadır. İnovatif ürünlerimiz bugün dijital dönüşümün gerekliliğini derinden hisseden ve bu dönüşümü yönetmek isteyen 400’ü aşkın öncü kurum tarafından tercih ediliyor. Kültür Üniversitesi Bilgisayar Bölümü ile birlikte yürüteceğimiz projelerimiz, dijital pazarlama, satış, müşteri hizmetleri ve kurumsal iş süreçlerinde müşterilerimize yenilikçi ürün ve özellikler sunmamızı sağlayacaktır.” dedi. 

Next4biz Hakkında:

2006 yılında kurulan Next4biz,“Müşteri Odaklı Dijital Dönüşüm” çözümleri geliştiren yerli ve yenilikçi bir teknoloji firmasıdır. No-code kurumsal çözümlerin mimarı olan Next4biz; İş Süreçleri Yönetimi (BPM), Müşteri Hizmetleri Yönetimi (CSM) ve Pazarlama ve Satış Yönetimi (CRM) alanında geliştirdiği SaaS yazılım ürünleriyle son 10 yılda 13 kat büyüme başarısını gösterdi. Finans, sigorta, e-ticaret, telekom, enerji, perakende, otomotiv, havayolları, lojistik, imalat, kamu yönetimi gibi farklı sektörlerde   faaliyet gösteren 400’ü aşkın lider kurumda, 150.000’den fazla çalışan  tarafından kullanılan Next4biz, dijital dönüşüme öncülük ederek dünyada da büyümeye devam etmek hedefiyle yoluna devam ediyor. Yeni Nesil CRM ve BPM yazılımıyla dünya devlerine meydan okuyan şirketin İstanbul’da bulunan merkez ofisi dışında, ABD’nin Los Angeles şehrinde Global Satış ve Destek Ofisi de bulunuyor. Next4biz’in gelecek hedeflerinin başında sektöründe global ölçekteki ilk 10 yazılım şirketi arasında yer almak geliyor.