Nermin Ferhan Karamuti, kaleme aldığı son kitabı Maya’nın Sırrı’nda harflerini kaybetmiş bir kitabın, dostlarıyla birlikte kayıp harflerini bulma macerasına tüm okurseverleri davet ediyor.

Nermin Ferhan Karamuti, kaleme aldığı son kitabı Maya’nın Sırrı’nda harflerini kaybetmiş bir kitabın, dostlarıyla birlikte kayıp harflerini bulma macerasına tüm okurseverleri davet ediyor. 

Maya’nın Sırrı, kitaplıkta geçen bir dostluk hikâyesi…

Çocuk okurseverlere yönelik eserler üreten Karamuti, Maya’nın Sırrı’nda okuyucuya “Bir gece aniden içindeki harflerini kaybeden kitap ne yapar?” sorusunu keyifli şekilde sorgulatıp cevaplarına dayanışma ve yardımlaşmayla ulaşmanın yolunu gösteriyor.

BODRUM'DA ÇİFTÇİ İSTANBUL'DA ÖĞRETMEN BODRUM'DA ÇİFTÇİ İSTANBUL'DA ÖĞRETMEN

Bu kitapta küçük okurseverler Maya’nın Sırrı’nı hem keyifle okuyacak hem de onun gerçek sırrını öğrenecekler.

Yazar Hakkında

Nermin Ferhan Karamuti

İstanbul doğumlu yazar, uzun yıllar yayınevleri ve gazetelerde çalıştı. Birçok çocuk-yetişkin kitabının redaksiyon ve editörlüğünü yaptı. Çeşitli dergi ve gazetelere kitap tanıtımları, okuma önerileri hazırladı. Kent Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunu ve kitaplarla çocukların eşsiz dünyasında olmayı hedefliyor. Eğitmenlik, farklı yaş gruplarına öğrenci koçluğu, yaratıcı yazarlık eğitimi veren yazar, çocukların zamansız hayallerinden beslenmeye ve her yaş çocuğa hayal dolu kitaplar yazmaya devam ediyor.