Kahvaltının olmazsa olmazı fıstık ezmeleri...

Güne sağlıklı ve zinde başlamak için en önemli faktör sağlıklı bir kahvaltı yapmaktan geçiyor. Herkesin kahvaltı kültürü değişkenlik gösterse de güne zinde başlamak için fıstık ezmeleri kahvaltıların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

YAŞAM 17.06.2021 - 15:52 12.07.2021 - 22:22

Güne sağlıklı ve zinde başlamak için en önemli faktör sağlıklı bir kahvaltı yapmaktan geçiyor. Herkesin kahvaltı kültürü değişkenlik gösterse de güne zinde başlamak için fıstık ezmeleri kahvaltıların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günün en zengin öğünü kahvaltının en lezzetli tamamlayıcısı fıstık ezmeleri, Seren’in Doğal Dünyası ile farklı bir boyut atlıyor. Öyleki bir fıstık ezmesinin sizce kaç çeşidi olabilir, tabiki onlarca çeşiti olabilir Seren’in Doğal Dünyası’nın 7 çeşit fıstık ezmesi, sizlerin kahvaltını süzlemek ve sizi güne zinde başlatmak için bekliyor. 

Güne enerji dolu başlamanın en önemli yolu şüphesiz ki sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltıdan geçiyor. Günün en önemli öğünü kahvaltının olmazsa olmazı fıstık ezmeleri, Seren’in Doğal Dünyası ile harika bir lezzete dönüşüyor. Elmalı&tarçınlı, hurmalı&susamlı, hindistan cevizli, spirulinalı&hurmalı, kakaolu, keçiboynuzlu ve sade olarak sofraları taçlandıran Seren’in Doğal Dünyası’nın fıstık ezmeleri,  yüksek yağ ve protein oranıyla tercih sebebi oluyor. Kaşık kaşık yemek isteyeceğiniz akışkan kıvamıyla iştah kabartan Seren’in Doğal Dünyası fıstık ezmeleri, krep, pancake ve kızarmış ekmeklerin muhteşem tamamlayıcısı oluyor. Kuru meyveler ve meyve özleri ile tatlandırılan Seren’in Doğal Dünyası’nın 7 çeşit fıstık ezmesi, hem sağlıklı hem doyurucu olmasıyla tüm gün zinde olmanızı sağlıyor. 

Doğal, sağlıklı ve güvenilir lezzetleriyle ön plana çıkan Seren’in Doğal Dünyası, Türkiye’nin her yerine en taze ürünlerini ulaştırıyor. Elmalı & tarçınlı, hurmalı & susamlı, hindistan cevizli, spirulinalı&hurmalı, kakaolu, keçiboynuzlu ve sade olarak satışa sunulan Seren’in Doğal Dünyası’nın fıstık ezmeleri, ilave şeker, glüten, hayvansal gıda, koruyucu ve hiçbir katkı maddesi içermiyor. Kuru meyveler ve meyve özleriyle tatlandırılan Seren’in Doğal Dünyası’nın fıstık ezmeleri, yüksek yağ ve protein içermesiyle sofraların baş tacı oluyor. Osmaniye’nin meşhur yer fıstıklarından imal edilen Seren’in Doğal Dünyası’nın 7 çeşit fıstık ezmesi, 250 gramlık cam kavanozlarda  satışa sunuluyor.

Yorumlar