Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay, "Göz Çevresi ve Cilt Morluklarına Dikkat !" dedi.

Sonbahar alerjisiyle başa çıkmanın yolları Sonbahar alerjisiyle başa çıkmanın yolları

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay konu hakkında bilgiler verdi.

Oftalmolojik ve dermatolojik tarafından onaylanan Jophielle Eye Light bu ürün nanopartikül içeren göz çevresi kremidir. Güneş koruma özelliği hiçbir ek madde kullanılmadan tamamen üretim teknolojisi ve nanopartiküller ile sağlanıyor. Hem göz çevresi estetik işlemleri, ameliyatları, burun ameliyatları sonranda morarmalarda etkili olurken , hem de cildin uzun süreli morluklarında etkili oluyor.

Göz çevresi cildim mor, ince ve kırışık diyorsanız bu haberimiz tam size göre...

Bu ürün nanopartikül içeren ilk göz çevresi kremi, güneş koruma özelliği hiçbir ek madde kullanılmadan tamamen üretim teknolojisi ve nanopartiküller ile sağlanıyor. Hem göz çevresi estetik işlemleri, ameliyatları, burun ameliyatları sonranda morarmalarda etkili olurken , hem de cildin uzun süreli morluklarında etkili oluyor.

*Göz çevresindeki morluklar için geliştirilmiş bir ilk nanopartikül içeren göz çevresi jelidir.

*Nanopartiküller sayesinde cildin alt tabakalarına ulaşarak etkili olur

*Sadece morluklara yönelik değil aynı zamanda gençleştirme antiaging etkili olurken üretim teknolojisi ile güneş ışınlarına karşı göz çevresi hassas cildini korur.

*Tüm testleri Ege Üniversitesinde yapılmış olan Jophielle Eye Light bir ARGE ürünüdür. 

*İçeriğinde peptidler, K vitamini, Aloe Vera, Arnica gibi ürünler ile doğal bir üründür.

Göz çevresinde çizgi görünümünün azalmasına, nemlendirmeye ve renk eşitsizliğini dengelemeye yardımcı olur. Göz çevresindeki kırışıklık görünümünün değişiminde etkili bir dermo-kozmetik üründür. İçindeki katı lipid nano partiküller vasıtasıyla UV etkilerini azaltmaya yardımcı olur, güneş koruma özelliği gösterir.

Antioksidan ve antiallerjiktir.