“Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasında bu yıl 250-500 çalışan kategorisinde büyük ödülü kucaklayan AbbVie Türkiye, “Pharma’nın En İyi İşvereni” sektör özel ödülüne ve “Yaşam Boyu Öğrenme” özel ödülüne de layık görüldü.

Geçtiğimiz haftalarda Great Place To Work (GPTW) Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırmada 250-500 çalışan kategorisinde “Türkiye’nin En İyi İşvereni” seçilen global biyofarma şirketi AbbVie, enstitü tarafından iki önemli ödüle daha layık görüldü. “Pharma’nın En İyi İş Verenleri Listesi’nde 250+ çalışan kategorisinde birinciliğe layık görülen AbbVie, “Özel Ödüller” kapsamında da ‘Yaşam Boyu Öğrenme’ ödülünü kazandı. Bu iki yeni ödülle birlikte AbbVie’nin GPTW Enstitüsü tarafından 2015 yılından bu yana layık görüldüğü ödüllerin sayısı 23’e ulaştı.

Tat Gıda, "Tat Hazır Tabak" ürün ailesi ile hazır yemek portföyünü büyütüyor Tat Gıda, "Tat Hazır Tabak" ürün ailesi ile hazır yemek portföyünü büyütüyor

AbbVie Türkiye Genel Müdürü Dr. Mete Hüsemoğlu, “Şirket kültürümüzü sürekli daha ileri taşıyan çalışanlarımız sayesinde, Great Place to Work Enstitüsü tarafından ‘Pharma’nın En İyi İş Verenleri Listesi’nde bir kez daha birinci sırada yer almanın gururunu yaşıyoruz. AbbVie kültürünün en önemli ve vazgeçilmez unsurlarından biri olan gelişim odağımız ile bu yıl ‘Yaşam Boyu Öğrenme’ ödülünü de 3. kez aldık. Tüm bu başarılarımızın temelinde insan odaklı yönetim anlayışımız yer alıyor. AbbVie Türkiye’nin harika bir işyeri olmasına katkı sağlayan çalışanlarımız ile birlikte kucakladığımız bu ödüller, bundan sonra daha iyisini yapmak için bizleri yüreklendiriyor.” diye konuştu.  

AbbVie Hakkında

AbbVie'nin misyonu, bugünün ciddi sağlık sorunlarını çözecek ve yarının tıbbi zorluklarıyla başa çıkacak yenilikçi ilaçlar bularak bunları insanlara sunmaktır. Allergan Aesthetics portföyündeki ürün ve hizmetlerin yanı sıra, immünoloji, onkoloji, nörobilim, göz sağlığı, viroloji, kadın sağlığı ve gastroenteroloji gibi birçok temel tedavi alanında insanların yaşamları üzerinde büyük bir etki yaratmak için çalışıyoruz. AbbVie hakkında daha fazla bilgi almak için adresini ziyaret edin.